Movies
Ratings
1700
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0- Bad MovieRated ★ 3.5
The Bad Sleep WellRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Wicked CityRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
HiddenRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 2.5
I, PoppyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Repo ManRated ★ 3.5