Movies
Ratings
15
The WolverineRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
CrossingRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0