Titles you rated
DolittleRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 2.5
Color Me TrueRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5