Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0