Movies
Ratings
206
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
KinseyRated ★ 2.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.0
To Each His Own CinemaRated ★ 3.0
AwaitingRated ★ 2.5
Joy RideRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.5
ChaplinRated ★ 3.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
A Single SparkRated ★ 3.5