Series
Ratings
37
Lucky RomanceRated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0