Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 1.0
Bad Day for the CutRated ★ 0.5
The New MutantsRated ★ 2.0
MulanRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0