Movies
Ratings
152
The PuppetRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
The CallRated ★ 2.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5