Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
Betty BlueRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0