Titles you rated
Last VegasRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 1.0
Stand by MeRated ★ 4.0
The MythRated ★ 1.5
Into the WildRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5
A Perfect WorldRated ★ 5.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Never Ending StoryRated ★ 1.5
SignsRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5