Movies
Ratings
101
HolidayRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0