Titles you rated
Donnie BrascoRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
American HoneyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0