Movies
Ratings
439
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
SecretaryRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5