Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 1.5
AkiraRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
What Jennifer DidRated ★ 1.0
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.5
We Can Be HeroesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Creep 2Rated ★ 3.5
CreepRated ★ 2.5
1922Rated ★ 2.0
QueerRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0