Series
Ratings
786 TomorrowRated ★ 4.5 TomorrowRated ★ 4.5
 Taxi Driver 2Rated ★ 3.5 Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
 One the WomanRated ★ 3.5 One the WomanRated ★ 3.5
 Knight FlowerRated ★ 3.5 Knight FlowerRated ★ 3.5
 Through the DarknessRated ★ 5.0 Through the DarknessRated ★ 5.0
 Big MouthRated ★ 3.5 Big MouthRated ★ 3.5
 Divorce Attorney ShinRated ★ 5.0 Divorce Attorney ShinRated ★ 5.0
 Doctor SlumpRated ★ 3.5 Doctor SlumpRated ★ 3.5
 True BeautyRated ★ 3.5 True BeautyRated ★ 3.5
 AgencyRated ★ 4.5 AgencyRated ★ 4.5
 The First Responders Season 2Rated ★ 4.0 The First Responders Season 2Rated ★ 4.0
 Behind Your TouchRated ★ 4.0 Behind Your TouchRated ★ 4.0
 Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5 Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
 The First RespondersRated ★ 4.0 The First RespondersRated ★ 4.0
 Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0 Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
 Doctor ChaRated ★ 3.5 Doctor ChaRated ★ 3.5
 The Office Blind DateRated ★ 3.5 The Office Blind DateRated ★ 3.5
 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5