Titles you rated
GORated ★ 4.0
TransitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0