Movies
Ratings
1031
Begin AgainRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Zero TheoremRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.0
MiseryRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 2.0
StardustRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Winter's BoneRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mademoiselle CRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5