Titles you rated
Saw IVRated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Pain & GainRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
TimelineRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
WarRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0