Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
24Rated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
DamagesRated ★ 4.0