Titles you rated
TetrisRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Family PlanRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.5
Love & GelatoRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 1.5
La Dolce VillaRated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 2.5
LuckRated ★ 3.5
Under the Amalfi SunRated ★ 3.0