Titles you rated
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.5
Shrinking Season 2Rated ★ 4.5
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
From ScratchRated ★ 2.5
The Four SeasonsRated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lupin Part 3Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0