Movies
Ratings
609
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 5.0
Helter SkelterRated ★ 4.0