Titles you rated
- TransparentRated ★ 5.0
A Song to the SunRated ★ 5.0- Stand up!!Rated ★ 1.5
- 유한클럽Rated ★ 2.5
Nightmare TeacherRated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.5
Tokyo DogsRated ★ 3.5
Love ShuffleRated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
JinRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0