Movies
Ratings
409
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0