Titles you rated
Into the NightRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5