Movies
Ratings
30
InceptionRated ★ 0.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0