Titles you rated
BurrowRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5