Movies
Ratings
101
PredestinationRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
FameRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5