Movies
Ratings
211
Escape PlanRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
Tower HeistRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.0
GoldenEyeRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
RushRated ★ 0.5
Last VegasRated ★ 3.5
HannaRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 0.5
ImmortalsRated ★ 1.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 0.5
Gnomeo & JulietRated ★ 1.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 1.5
Heart Is 2Rated ★ 2.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5