Movies
Ratings
321
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0