Titles you rated
RomanceRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
GloriaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5