Titles you rated
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
GANTZRated ★ 4.0
GANTZRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.5
High-Rise InvasionRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.5