Movies
Ratings
213
The Man from EarthRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0- Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5