Movies
Ratings
107
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Hope SpringsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.5