Series
Ratings
22
ChernobylRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5