Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5