Titles you rated
The PerfectionRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
Night at the Museum: Kahmunrah Rises AgainRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Other Side of the BoxRated ★ 3.5