Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0