Movies
Ratings
130
BoyhoodRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
White Men Can't JumpRated ★ 4.0
Like MikeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5