Movies
Ratings
99
WatchmenRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5