Movies
Ratings
97
OldboyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0