Movies
Ratings
677
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Best. Christmas. Ever!Rated ★ 2.0
VitusRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HustleRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A BirthRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0