Movies
Ratings
123
Bad BoysRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0