Movies
Ratings
220
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5