Movies
Ratings
802
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Day ShiftRated ★ 1.0
Jung_eRated ★ 2.5
BurningRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 1.5