Titles you rated
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5