Series
Ratings
186
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Bleach: The BountRated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.5