Series
Ratings
15
IRISRated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 1.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0