Movies
Ratings
27
Fight ClubRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0