Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 1.0
Agatha All AlongRated ★ 2.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
EchoRated ★ 2.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5